Przejdź do Kącik Świata -> Maluszki

Żłobek i Przedszkole - Kącik Świata - WIECZYSTA

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

- kliknij na małpkę aby przejść na stronę żłobka -

 

 

W naszym przedszkolu jest kolorowo,

ciekawie i co dzień inaczej.

 

   Szanowni Państwo z przyjemnością zapraszamy całą Waszą rodzinę do naszego przedszkola, które mieści się w Krakowie, przy ul. Ostatniej 1 d. Przedszkole zakładaliśmy z myślą aby stworzyć wymarzone miejsce zabaw, nauki i rozwoju naszych pociech. Spotkacie się tutaj z miłym przyjęciem, ciepłą atmosferą i radością.

 

Nasi Podopieczni   mają do dyspozycji 400m2 powierzchni zaprojektowanej specjalnie dla ich potrzeb. Do naszej placówki są przyjmowane dzieci w wieku  od 2,5  do 6 lat   a zajęcia są prowadzone w czterech grupach wiekowych liczących docelowo około 16 - 20 osób. Każda grupa przedszkolna ma  do dyspozycji przestronną salę (55m2) wyposażoną w odpowiednie materiały dydaktyczne oraz zabawki.

 

W przedszkolu oprócz przestronnych sal zajęć dzieci mają do dyspozycji dodatkową dużą salę rekreacyjną (100m2) przeznaczoną do zajęć  taneczno ruchowych, gimnastyki korekcyjnej , warsztatów teatralnych i innych  zajęć. Wokół naszego przedszkola dzieci mają wydzieloną  bezpieczną przestrzeń  do zabawy (220 m2) .

 

Projektując i wyposażając przedszkole mieliśmy na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech. Dlatego też zadbaliśmy o wyposażenie spełniające wszelkie wymogi sanitarne oraz wewnętrzny  monitoring. Jednak pragniemy podkreślić, iż w kwestii bezpieczeństwa najistotniejsze jest doświadczenie opiekunów.

 

Nasi nauczyciele wprowadzają do nauki różne gry i zabawy, stwarzają sytuacje,w których dzieci angażują się w to co robią , chętnie pracują , nabierają wiary w swoje możliwości a zarazem wyzbywają się swojej nieśmiałości. Nauczyciele wykorzystujący  w swojej pracy różne zabawy wiedzą , że nie przeszkadza ona w nauce - wręcz pomaga w odkrywaniu i przeżywaniu świata, a towarzysząca jej radość wzbogaca proces nauczania i rozwija psychikę dziecka . 

 

Wiemy , jak ważne są pierwsze lata , kiedy dziecko w grupie przedszkolnej nawiązuje pierwsze przyjaźnie , uczy się rozróżniać kolory , kształty i czy zdobywa kolejne umiejętności - ruchowe , manualne czy ruchowe - oczywiście , jednocześnie doskonale  się przy tym bawiąc ! 

 

Ciocia Ania i ciocia Iwonka - dbają o szczęście każdego przedszkolaka , o porządny warsztat pracy  i pomagają każdej cioci. 

 

Żółwiki   -  ciocia   Magda  M.  i ciocia  Klaudia  K

Motylki  -   ciocia Klaudia  H  i  ciocia  Magda B

Zajączki   -  ciocia  Kasia S. i ciocia  Ania

Wiewióreczki - ciocia Gosia i ciocia Kasia

Pszczółki  - ciocia Aga i ciocia Justyna

 

 

ciocia Małgosia - dba o nasze brzuszki i porządek w naszym przedszkolu 

 

ciocia Marta  - uczy nas prawidłowej wymowy 

ciocia Magda  - dba  o nasze  emocje 

ciocia  Karolina  - mówią do nas w obcym języku - uczą nas języka angielskiego 

ciocia  Kasia - dba o naszą prawidłową postawę ciała

 

Pani Julianna - prowadzi nasze treningi JUDO - zwinność , sprawność i dyscyplina

Pan Filip - uczy nas logicznego myślenia - gra w szachy

 

  

Przedszkole prywatne Kraków, Przedszkole niepubliczne Kraków , Przedszkole Kraków